česky
E-shop (produkty najdete v jednotlivých vinařstvích)Košík:

0.00 Kč

Přejít k pokladněVysypat

Hajabusa s.r.o. - dovoz a prodej kvalitních francouzských vín


Domaine d´Espéret

Légion Etrangère

Sieur d´Arques


Dobrý den,

jsme česká firma s úzkými vazbami na Francii zabývající se dovozem a prodejem kvalitních francouzských vín. Nechceme Vám nabízet stovky či tisíce vín z celého světa jako některé firmy v České republice, v jejichž nabídce se musí ztratit i velmi zdatný enolog. Upřednostňujeme kvalitu, tradici a historii před kvantitou. Námi prodávaná vína si do České republiky sami dovážíme, abychom co nejvíce zabezpečili podmínky, které víno při tak dlouhé cestě potřebuje, a které ovlivňují pozdější kvalitu vína. Všechna naše vína jsou plněna do lahví u výrobců, což by měla podle nás být pro zákazníka velmi důležitá informace, obzvlášť v dnešní době kdy zaplavují český trh levná vína z celého světa za někdy až podivně nízké ceny. Nabízíme Vám kvalitní vína od tří francouzských pěstitelů a výrobců vína.

První vinařství se nalézá ve slunci prozářeném a proslulém kraji Provence, kde se na úpatí hory St. Victoire rozprostírají vinice Francouzské cizinecké legie a kde se v padesátých letech 20. století zrodil Institut invalidů cizinecké legie (IILE). Tato vína v sobě skrývají příběhy a odvahu lidí, kteří pro Vás víno pěstují a vyrábějí. Na základě vzájemné dohody mezi naší firmou a Cizineckou legií, nedodáváme tato vína do žádných obchodních řetězců, na benzínové pumpy apod. Vína z tohoto vinařství dodáváme pouze do hotelů, restaurací, vináren, barů atd., anebo je prodáváme přímo konečnému zákazníkovi, a to jen prostřednictvím naší firmy.

Druhé vinařství Sieur d´Arques se nalézá v jižní Francii v kraji Languedoc-Roussillon ve městě Limoux., a které navázalo na tradici výroby prvního šumivého vína na světě v benediktýnském klášteře Saint Hilary nedaleko města Limoux v roce 1531.

Třetí vinařství Domaine d´ Esperet vyloženě rodinného charakteru se nachází také ve vinařské oblasti Languedoc-Roussillon na okraji Pyrenejí při cestě kolem katarských hradů.

S našimi vinařskými partnery se pravidelně osobně setkáváme a udržujeme úzké kontakty. Bližší informace o výše uvedených vinařstvích se dočtete v jednotlivých vinařských sekcích na našich webových stránkách.

Při komunikaci a spolupráci s našimi zákazníky či obchodními partnery upřednostňujeme osobitý přístup a je jedno, jedná-li se o firmu či jednotlivce. Budete–li mít nějaké dotazy, náměty, připomínky či přání, kontaktujte nás prosím buď telefonicky nebo e-mailem. Veškeré kontakty naleznete na našich webových stránkách. Každý Váš názor, ať už je pozitivní či negativní je pro nás důležitý, neboť se řídíme heslem, že pro firmu není nic lepšího než spokojený zákazník. Doufáme, že Vás naše nabídka vín zaujme, a stanete se našimi spokojenými zákazníky.

 

Na spolupráci s Vámi se těší
Hajabusa s.r.o.

Všechna práva vyhrazena © 2010 HAJABUSA s.r.o. , tel.: +420 775 911 956, email: info@hajabusa.cz